Joga na Podlasiu

Jaką szkołę jogi wybrać będąc na Podlasiu?

Jeśli chodzi o jogę, od kilku lat przeżywa ona boom zwłaszcza w Polsce. Joga stała się nie tylko modna, ale też jest sposobem na życie wielu z Was.
Kiedy podróżuję, zazwyczaj szukam miejsca, gdzie mogłabym popraktykować. Miejsca, które mgą mnie zainspirować, z którego czegoś się nauczę, a także poznam nowe osoby. Szkoły jogi w Polsce. Tylko jaką wybrać? Czym się kierować? W związku z moimi częstymi wyprawami, czy to za granicą czy w Polsce, postanowiłam zrobić research szkół jogi. Na pierwszy ogień bierzemy Polskę. I tym samym, ten wpis rozpocznie cykl:

SZKOŁY JOGI W POLSCE

W styczniu, swoją podróż rozpoczęłam  od Białegostoku. Był to weekend, a nie wszystkie szkoły jogi prowadzą zajęcia w weekendy.
Ale udało mi się znaleźć bardzo przyjemne miejsce:

MUKTI JOGA

Zajęcia były na 8.30 w sobotę, wspaniałe rozpoczęcie dnia!

Hatha Yoga w wydaniu podlaskim.
Godzina i 20 minut nawet  spokojnych asan jest nie lada wyzwaniem. Wytrwać dłużej niż 2 minuty
w pozycji, utrzymać się w balansujących drzewach i orłach o poranku, bywa wyzwaniem;)
Spokojny głos prowadzącej, przyjemna dla uszu muzyka, zdawała się pomagać, idąc w rytm oddechu. Po ponad godzinnych skrętach, wygibasach i asanasach, doczekałyśmy svasany:)

Miejsce

Szkoła ta mieści się na jednym z białostockich osiedli, w domku jednorodzinnym na poddaszu, co czyni wnetrze klimatycznym. Ścięty dach dodaje uroku, przytulna sala do ćwiczeń z pełnym wyposażeniem: maty, koce, klocki, pasy. Nawet zwykły laik sobie poradzi:)

Ludzie

Wiadomo, że w przytulnym, ładnym miejscu ćwiczy się lepiej, ale to nie o wnętrza chodzi, tylko o ludzi. Ludzie, którzy przychodzą na zajęcia, ludzie, którzy tworzą to miejsce, którzy tam pracują, to czyni je wyjątkowym. Bo miejsca tworzą LUDZIE. I w nich siła.
W nich jogiczna moc. A w życiu chodzi o ludzi, których spotykamy na swej drodze i o rzeczy, które z nimi robimy. A Muktijoga to miejsce tworzone z pasją, czuć dobrą energię :)
Mówi Wam pasjonatka jogi w każdym wydaniu, dla tych mniej i bardziej elastycznych życiowo:)

Joga Białystok:

Muktijoga:

https://www.facebook.com/MuktiJoga-1613838952207856/?ref=page_internal

Zapisz się do FitStreetowego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami na blogu oraz ofertami FitStreet Concept!