Jak spędzasz czas WOLNY kiedy pada deszcz?

W czasie wolnym każdy odpoczywa inaczej. Jeden wybiera oglądanie seriali, inny odpoczywa aktywnie, jeszcze inny idzie na spacer.
Ale jak się zrelaksować kiedy za oknem deszczowa pogoda a Ty akurat masz wolny dzień? Książka? Film? A może układanie puzzli?

Jak się okazuje, to ostatnie, czyli układanie puzzli, było moją pasją w dzieciństwie;)

Okres pandemii sprawił, że wiele osób powróciło do swoich ulubionych zajęć, na które od dawna nie było czasu, a które tak uwielbiamy i które potrafią nas zrelaksować. A to robótki ręczne, a to rysowanie, rozwiązywane krzyżówek i także układanie puzzli. Czyli coś takiego, co kiedyś robiło się na co dzień, jak nie było Internetu ;)

Czytanie książek w czasie deszczowej pogody to prosty i fajny sposób na relaks, który od dawna praktykuję, uwielbiam też oglądać filmy, ale układanie puzzli to świetna frajda na totalne odprężenie, a także odpoczynek od mediów społecznościowych.
Odpoczywa głowa, poprawiasz swoją koncentrację i skupiasz się na zupełnie czym innym. Głowa uwalnia się od problemów i niepotrzebnych myśli.


Układanie puzzli z dwoma kotami…

Właśnie tak spędzaliśmy te kwietniowe, deszczowe dni. Układając puzzle z jogowym motywem <3
Marka MUNO ma sporo ciekawych wzorów, zerknijcie sami:
https://munopuzzle.com/puzzle/

To już nie są typowe puzzle z widoczkami, kotkami czy fotografią idola, to autorskie projekty w nowoczesnym stylu. Praktyczne i pojemne opakowanie do wyboru: Eco worek lub super poręczna tuba.

W niedzielę zabraliśmy się do układania…i byłoby super fajnie rozłożyć się na stole i układać w chwilach wolnych od codzienności, gdyby nie dwa tygrysy na stanie domowego inwentarzu ;)
U nas układanie puzzli to nie lada wyzwanie, dwa koty, które ciągle wskakują na stół i odnajdują swoją zabawę z rozrzucaniem, tego co zostało już ułożone.
Taki żywot kocich właścicieli.
Ale co tam, jest to w końcu super motywacja, aby ułożyć puzzle w ciągu jednego dnia (o sic!).
A Ty jakie motywy najbardziej lubisz układać?
I czy układanie puzzli też Cię relaksuje?

Zapisz się do FitStreetowego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami na blogu oraz ofertami FitStreet Concept!